Şirketimiz

AGREVA TOHUM, konusunda dünya çapında deneyimli Fransa’da yerleşik GRAINES VOLTZ S.A. firmasının Türkiye Distribütörüdür.

AGREVA TOHUM 2009 yılında tohumculuk sektöründe Yeşilbahçe Mah.1474 sok 7/A adresinde faaliyete başlamış ve halen aynı yerde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sebzenin hemen hemen her türünde ürün yelpazesi geniş çeşitleriyle hıyar, domates, biber, kabak ,patlıcan,kavun,karpuz ve brassica satışlarını yurtiçinde baş bayileri ve bölge ürün geliştirme sorumluları vasıtasıyla gerçekleştirmektedir.

Ayrıca AGREVA TOHUM, GRAINES VOLTZ ile birlikte Türkiye ve Ortadoğu sebze yetiştiriciliğine uygun yüksek kaliteli, virüs ve hastalıklara dayanıklı çeşitlerin ıslah çalışmalarını yürütmektedir.

Devam etmekte olan deneme çalışmalarımız sonucunda kabul ve tescil edilen yeni çeşitlerimiz de web sayfamızda yer alacaktır.

Firmamız belirtilen amaç ve hedefleri doğrultusunda, konusunda uzman teknik ve idari personel istihdam ederek faaliyetlerini yürütmekte olup, her türlü çeşit hakkında detaylı bilgi vermeye hazırdır.

Uğur ŞAHİN Uğur ŞAHİN
Genel Müdür
agreva

GRAINES VOLTZ

Graines Voltz Fransa Brain sur l’Authion – Fransa

1985 yılında kurulan GRAINES VOLTZ şirketi bugün profesyonellerin ayrıcalıklı ortağıdır.

Hedefimiz tüm pazarların özelliklerini ve günlük ihtiyaçlarını belirleyerek sizlere en iyi çeşitleri sunmaktır.

GRAINES VOLTZ şirketi Fransa’da 10 ayrı bölgede yaklaşık 300 çalışanıyla birlikte müşterilerine hizmet sunmaktadır.

TOHUMUN KALİTESİ: GRAINES VOLTZ İÇİN ÖNCELİKTİR

Sebze tohumculuğu çok yoğun ve uzmanlık isteyen bir faaliyettir. Bitki ve sebze üreticileri tohumun kalitelisini talep etmektedirler.

GRAINES VOLTZ Yüksek kalite standartlarına uygun ürün çeşitleriyle pazarın taleplerini karşılamaktadır.

2010 yılında Fransa’nın Loire Vadisinin kalbinde Brain l’Authion’ da açılan yeni fabrikamız en iyi tohum teknolojisiyle donatılmıştır. Tohumluklar kalite kıstasları açısından sık sık ve titizlikle en Yüksek memnuniyeti sağlamak için üretimin her seviyesinde kontrol edilmektedir.

Paketlerinben Graines Voltz GRAINES VOLTZ ürün paketlerinben örnekler
Tohum kalite laboratuarı Tohum kalite laboratuarı, Brain sur l’Authion Fransa

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME: BİR BASAMAK İLERİDE

Deneme İstasyonu, Agadir – Fa Deneme İstasyonu, Agadir – Fa
: Kavun ve karpuz deneme istasyonu, Aïn Defla Cezayir : Kavun ve karpuz deneme istasyonu, Aïn Defla Cezayir

GRAINES VOLTZ direkt olarak seçimlerini geliştirir ve aktif olarak dünya çapında çoğu araştırma programlarına katılmaktadır.

GRAINES VOLTZ her yıl binlerce yeni çeşitleri test eder ve değerlendirir.

Bu ürünleri değişik pazarların kıstaslarına göre verimlilik, güçlülük, bitki kalitesi, hastalığa karşı direnç, erkencilik, meyve kalitesi, kalibre vb. taleplerini karşılamak için seçmektedir.


Daha sonra faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde bölgesel ve dönemsel olarak denemeler yapılmaktadır. Buradaki amaç yeni çeşitlerin iklim ve toprak adaptasyonlarını doğrulamak ve durumlarını onaylamaktır.

PAZARLAMA VE SATIŞ: DEĞERLERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ

İhracat GRAINES VOLTZ için stratejik bir önem taşımaktadır. Bugün Akdeniz havzasında birçok ülkede faaliyet göstermektedir.

Uzman kadromuz tüm iş ortaklarımızın, tohum bayilerimizin, fideliklerimizin, çiftçilerimizin ihtiyaçlarını dinlemeye hazırdır, İnsan ilişkileri, pazarlardaki tecrübelerimiz ve müşterilere verilen öncellik sizinle paylaşmak istediğimiz değerlerin merkezinde bulunmaktadır.

Tarla günü Tarla günü - Mısır

TOHUM

Profesyonel sebze tohumları Türkiye

Onların gücü, verim ve direnci için seçilmiş Türkiye'de mahsulün herhangi bir türü için uygun bir mesleki tohum serimizi keşfedin.

KATALOGLAR

Kataloglar sebze tohumları Türkiye

PDF formatında profesyonel tohum katalogları indirmek veya danışmak için keşfedin.

BIZE ULAşIN

Bize Ulaşın – Graines Voltz Turkey

E-posta,telefon ile bize ulaşın veya formu doldurun;müşteri ilişkileri en kısa sürede size cevap verecektir.